پاسخ نایب رئیس فدراسیون کاراته به انتقادات "محدثه آقایی"


پاسخ نایب رئیس فدراسیون کاراته به انتقادات "محدثه آقایی"

نائب رئیس فدارسیون کاراته درخصوص نحوه انتخابی تیم ملی کاراته بانوان برای مسابقات آسیایی ازبکستان و خط خوردن محدثه آقایی پاسخ داد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، افسانه باقری در مجمع انتخاباتی هیات کاراته استان کرمانشاه در پاسخ به گلایه های محدثه آقایی بانوی کارته کای کرمانشاهی در مورد محروم شدنش از حضور در تیم ملی، اظهارکرد: براساس تصمیم مسئولان فدارسیون برای مسابقات آسیایی ازبکستان قرار بر این شد که در بخش انفرادی انتخابی ها برمبنای رنکینگ ورزشکاران باشد، یعنی هرکدام از بانوان کاراته کا که رنکینگ بالاتری دارند به این مسابقات اعزام شوند.

وی افزود: باتوجه به این شاخص در وزن مثبت 68 کیلوگرم نیز بین محدثه آقایی و حمیده عباسعلی به دلیل بالاتر بودن رنکینگ عباسعلی او را برای مسابقات آسیایی انتخاب کردیم.

نائب رئیس فدارسیون کاراته تاکید کرد: این طبیعی است که فدارسیون کسی را برای مسابقات آسیایی انتخاب کند که رنکینگ بالاتری داشته باشد، چرا که طلای این مسابقات 900، نقره 690 و برنز 450 امتیاز برای فدراسیون در پی دارد.

وی افزود: هرکس دیگری هم جای سرمربی تیم ملی کاراته بانوان بود، همین کار را انجام می داد. باید حق داد که ورزشکاری که برایش حدود یک میلیارد تومان هزینه صرف شده و در مسابقات کاراته وان و لیگ های برتر مختلف حضور پیدا کرده در اولویت اعزام قرار گیرد.

باقری تصریح کرد: البته زمانی هم که از کادر فنی تیم ملی پرسیدم که چرا محدثه آقایی در اردوها نیست، عنوان شد که ایشان در هیچکدام از اردوها حضور نداشته و حتی کسب اجازه هم نکرده است. تنها یک بار به اردو آمده و آن هم بیان کرده تا بعد از امتحانات به اردو بر نمی گردد.

وی تاکید کرد: بازیکنی که تابع نباشد، سرمربی می تواند او را در اردوهای بعدی راه ندهد.

نائب رئیس فدارسیون کاراته در ادامه اعلام کرد: در بخش تیمی هم برای مسابقات آسیایی بصورت 100 درصدی انتخاب را برعهده سرمربی گذاشتیم که ایشان هم با مسئولیت خود نفراتی را به فدارسیون معرفی کرد.

وی همچنین تاکید کرد: اینکه یک ورزشکار مطرح مشکلاتی که در فدراسیون دارد را در رسانه عمومی مطرح می کند، درست نیست و بهتر این بود که در داخل خانواده مشکل را مطرح می کرد تا آن را حل می کردیم.

انتهای پیام

 
   1398/4/20 20:07

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار