پایان مسابقات سراسری کاراته کارکنان وظیفه ناجا در اراک


پایان مسابقات سراسری کاراته کارکنان وظیفه ناجا در اراک

مسابقات سراسری کاراته کارکنان وظیفه ناجا با معرفی تیم‌های برتر پایان یافت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، سی امین دوره مسابقات سراسری کاراته کارکنان وظیفه ناجا گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام مرتضی کارچانی در اراک  با معرفی تیم‌های برتر پایان یافت و مراسم اختتامیه این مسابقات امروز برگزار شد.

در نتیجه این مسابقات در بخش کاراته کنترلی تیم استان  مازندران  بر سکوی نخست ایستاد ، تیم استان مرکزی رتبه  دوم  مسابقات را کسب کرد و  تیم استان  اردبیل هم  سوم  شد.

در بخش کاراته آزاد مسابقات سراسری کاراته کارکنان وظیفه ناجا گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام مرتضی کارچانی هم تیم استان مازندران بر سکوی نخست ایستاد تیم استان اردبیل  رتبه دوم را کسب کرد و تیم استان مرکزی سوم شد.

سی امین دوره مسابقات سراسری کاراته آزاد و کنترلی کارکنان وظیفه ناجا، گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام ستوان یکم "مرتضی کارچانی" به میزبانی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در شهر اراک برگزار شد.

ستوان دوم شهید مرتضی کارچانی ۱۶ مهر ۹۷ در راه دفاع از امنیت، در درگیری با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر در شهر سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.


 
   1398/4/21 13:00

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار