هیات کاراته زنجان به عنوان برترین هیات استان شناخته شد

هیات کاراته زنجان به عنوان برترین هیات استان شناخته شد
دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: این هیات در ارزیابی صورت گرفته از سوی اداره کل ورزش و جوانان این استان به عنوان هیات برتر شناخته شد.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" منصور نوروزی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هیات کاراته زنجان به دلیل برگزاری ۱۷ دروه آموزشی کلاس مربیگری و ارتقای سطح داوری در سال ۹۷ موفق به کسب این جایگاه شده است.

وی اظهار داشت: در زمان حاضر ورزش کاراته در شهرستان های ابهر، خرمدره، زنجان، خدابنده، ایجرود، ماهنشان، طارم و حتی در برخی از روستاهای دور افتاده این استان، فعال است و علاقه مندان زیادی را به منظور آموزش و تمرین به سوی خود جلب و جذب کرده است.

نوروزی خاطرنشان کرد: سال ۹۷ تعداد ورزشکاران فعال در این رشته ورزشی زنجان قریب ۲ هزار و ۱۲۰ زن و مرد بود که در مقایسه با سال ۹۶ به تعداد ۶۳۰ نفر افزایش داشت و به حتم امسال نیز آمار کاراته کاران این استان نسبت به پارسال با رشد مواجه خواهد شد.

دبیر هیات کاراته استان زنجان گفت: امسال زنجان میزبانی مسابقات کاراته دختران استعدادهای برتر ورزشی کشور را عهده دار شده است که قریب ۷۰۰ ورزشکار، داور، مربی، سرپرست و دیگر عوامل اجرایی را، میزبان خواهد بود که به احتمال زیاد محل انجام رقابت ها نیز سالن ورزشی دانشگاه زنجان واقع در ابتدای جاده زنجان به تبریز خواهد بود.

نوروزی افزود: زنجان در قالب ۱۳ کاراته کار دختر، ۲ مربی، یک سرپرست و به سرمربیگری لیلا جعفری در رقابت های استعدادهای برتر ورزشی شرکت خواهد کرد که امید است با توجه به توان و شایستگی های بالای خود بتوانند به برتری دست یابند. 
 
وی افزود: ۳۰ و ۳۱ مرداد جاری، مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک وادوکا در ۲ بخش کاتا و کومیته پسران در شهرستان خدابنده و ۲۰ و ۲۱ شهریور امسال نیز رقابت های دختران در شهرستان زنجان برگزار خواهد شد.
   1398/5/10 13:18

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار