ضعف‌های سال پیش در المپیاد استعداد‌های برند را جبران خواهیم کرد

ضعف‌های سال پیش در المپیاد استعداد‌های برند را جبران خواهیم کرد
نایب رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه در خصوص مهمترین برنامه‌های هیات کاراته استان در بخش بانوان گفت : شرکت موفق و پر مدال در المپیاد استعداد‌های برتر اصلی‌ترین هدف هیات کاراته در بخش بانوان است و باید ضعف عملکرد سال گذشته در این بخش را جبران کنیم .
 
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" پروین صفایی پور نایب رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،گفت : سه دوره انتخابی اردوی المپیاد استعداد‌های برتر با حضور کلیه ورزشکاران شهرستان‌های استان برگزار شده است و نفرات برتر این اردو‌ها پس برگزاری مسابقات انتخاباتی مشخص شده اند و هم اکنون در اردوی تیم شهر حاضر هستند.
 
او افزود : تیم شهر هم اکنون با حضور چهار مربی تراز اول استان به صورت منظم در حال برگزاری است و ورزشکاران تمرینات خود را به صورت منظم دنبال می‌کنند و تمام برنامه ریزی این مربیان و هیات این است که ضعف عملکرد سال گذشته جبران شود.
 
صفایی پور افزود: سال گذشته کاراته کرمانشاه موفق به کسب تنها یک مدال برنز شد و سطح انتظار فدراسیون و مسئولین ورزش استان از کاراته کرمانشاه بسیار بالاتر از یک مدال برنز است.
 
او افزود : در هر وزن دو نفر یه اردو دعوت شده اند و نفرات دوم تا روز آخر به عنوان ذخیره در لیست باقی خواهند بود و در صورت لزوم از آن‌ها استفاده خواهد شد.
 
لازم به ذکر است نفرات برتر به شرح زیر هستند:

رده سنی نونهالان
وزن۳۵-، سیده طناز موسوی اول، پارمیس حساس دوم
وزن۳۸- مهسا تاکستانی اول، سنا بهرامی دوم
وزن۴۲-مهسا وروایی اول، مبینا مومنی دوم
وزن۴۷-فاطمه قلعه اول، پرستو کاوه دوم
وزن۵۲- گلاره پادوسه اول، آذین مرادی دوم
وزن۵۲+ غزل کریمی اول، عسل امیریان دوم
 
رده سنی نوجوانان
وزن ۳۸- شبنم شکری
وزن۴۲- اسما صفری اول، طیبه سهیلی دوم
وزن۴۷- ستایش نادری اول، مبینا میری دوم
وزن ۵۴- فاطمه اسدی اول، مهنا محمدی فر دوم
وزن۵۵+ سوما اکبری اول، شادی چامه دوم
   1398/5/15 14:27

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار