مسابقات کاراته شین رزم ذوالفقار کشور با قهرمانی مرکزی پایان یافت


مسابقات کاراته شین رزم ذوالفقار کشور با قهرمانی مرکزی پایان یافت

بنیانگذار سبک کاراته شین رزم ذوالفقار کشور گفت: مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی کاراته این سبک با قهرمانی تیم استان مرکزی، نایب قهرمانی یزد و سومی ایلام در اراک پایان یافت.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ غلامعباس خونساری در گفت وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی کاراته شین رزم ذوالفقار کشور با هدف شناخت نفرات برتر برای حضور در رقابت های بین المللی ترکیه در سالن ورزشی شهید ثامنی اراک برگزار شد.

بنیانگذار سبک کاراته شین رزم ذوالفقار کشور افزود: این مسابقات با حضور ۴۰۰ ورزشکار از ۲۱ استان کشور در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و به عنوان سری برنامه های ورزشی کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس به ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی پیگیری شد.

خوانساری خاطرنشان کرد: پس از یک روز رقابت فشرده، در نهایت تیم استان مرکزی به عنوان قهرمان بر سکوی نخست ایستاد، یزد به نایب قهرمانی دست یافت و ایلام نیز بر سکوی سوم تکیه زد.

بنیانگذار سبک کاراته شین رزم ذوالفقار کشور بیان داشت: همچنین حمزه مرادی به عنوان ناظر داوری و مرتضی قربانی به عنوان مسئول برگزاری مسابقات بر این رقابت نظارت داشتند و ۵۰ داور رقابت ها را قضاوت کردند.


 
   1398/5/27 22:57

ویژه‌ها
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار