نایب قهرمانی تیم‌های کاراته شوتوکان زنان و مردان گیلان


نایب قهرمانی تیم‌های کاراته شوتوکان زنان و مردان گیلان

تیم‌های کاراته زنان و مردان سبک شوتوکان استان گیلان عنوان نایب قهرمانی کشور را کسب کردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ مسئول روابط عمومی هیات کاراته استان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان رقابت های کاراته سبک شوتوکان SKI قهرمانی مردان کشور که در ساری برگزار شد، تیم گیلان موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد.

سید فرهاد فقیه زاده افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها که با حضور ۴۲۰ کاراته کار این سبک از استان های مختلف برگزار شد، کاراته کاران گیلانی با کسب مدال های رنگارنگ موفق به عنوان نایب قهرمانی کشور شدند  همچنین در رقابت های کاراته قهرمانی بانوان کشور در سبک شوتوکان ، تیم بانوان گیلان نیز همانند تیم مردان این استان روی سکوی نایب قهرمانی کشور قرار گرفت و مقام دومی را به خود اختصاص داد.

وی بیان کرد: در رقابت های کاراته سبک شوتوکان  قهرمانی بانوان کشور ، ۸۳۷ کاراته  کار این سبک از استان های مختلف حضور داشتند که در رده های سنی مختلف با هم به رقابت پرداختند.

فقیه زاده اضافه کرد: تیم کاراته سبک شوتوکان گیلان در پایان رقابت های قهرمانی کشور موفق به کسب هفت مدال طلا ، هفت مدال نقره و هشت مدال برنز شدند و در هر دو بخش بانوان و آقایان مقام نایب قهرمانی را تصاحب کردند.

وی در ادامه به قهرمانی تیم کاراته سبک کن شین کان گیلان در رقابت های قهرمان کشور و انتخابی تیم ملی اشاره و تصریح کرد: در مسابقات سبک کن شین کان که در تهران برگزار شد، تیم گیلان با اقتدار مقام قهرمانی را کسب کرد.

در جریان این رقابت ها که با حضور ۵۳۰ کاراته کار از سراسر کشور در تهران برگزار و جنبه انتخابی تیم ملی را داشت، تیم گیلان مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد، تیم های یزد و تهران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.


 
   1398/6/6 23:49

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار