رد پاى پدر خوانده و سر دسته جریان نفاق کاراته در دفتر یک مسئول ورزشی/ "ما برگردیم دو طلا در المپیک کسب مى‌کنیم!"

رد پاى پدر خوانده و سر دسته جریان نفاق کاراته در دفتر یک مسئول ورزشی/ "ما برگردیم دو طلا در المپیک کسب مى‌کنیم!"
پدر خوانده و جریان حامى‌اش در کاراته دنبال آن هستند که از "نمد" طلاى المپیک براى خود "کلاه" ببافند غافل از آنکه دستشان خیلى وقت است که براى آگاهان به امور ورزش رو شده است.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری تسنیم، پدر خوانده و سر دسته جریان نفاق کاراته در نشستی که با نزدیکانش داشته، از ملاقاتش با یک مقام عالی ورزش ایران خبر داده است. فرد مذکور در دیدار با این مقام مسئول از وعده کسب حداقل دو طلا در المپیک گفته و تا آنجا پیش رفته که مى‌گوید توانسته نظر وزیر را به سوى خودش جلب کند!
 
تیم ملی کاراته ایران براى حضور در ششمین مرحله لیگ جهانى چهارشنبه هفته جارى راهى مسکو مى‌شود. سفر ملى‌پوشان کاراته به مسکو در شرایطى است که به اذعان کارشناسان، تیم ملى در مراحل گذشته لیگ جهانى نتایج خوبى کسب کرده و امید مى‌رود بر اساس رنکینگ ورزشکاران، حداقل دو ملى پوش تیم مردان (از میان سجاد گنج‌زاده، ذبیح‌الله پورشیب، صالح اباذرى و بهمن عسگرى) موفق به کسب سهمیه المپیک شوند.
 
مسلما در چنین شرایطى حفظ روند کنونى و آرامش تیم ملى باید در دستور کار تمام اهالی کاراته قرار گیرد تا علاوه بر کسب سهمیه سوم مردان، ایران در بخش بانوان نیز از طریق سیستم رنکینگ یا مرحله آخر رقابت‌هاى انتخابى در پاریس موفق ظاهر شود و در نهایت با حداکثر نفرات در المپیک 2020 حضور یابد.
 
یک جریان خاص که سال‌ها در کاراته جولان داده اما حالا دستشان از فدراسیون کوتاه مانده، خواهان این آرامش نیستند تا جایى که براى برهم زدن وضع موجود و بازگشت به کاراته، حتى مجبور به ارائه اطلاعات غلط به وزیر ورزش و جوانان مى‌شوند!
 
ماجرا از این قرار است که پدر خوانده و سر دسته جریان نفاق کاراته در نشستی که با نزدیکانش داشته از ملاقاتش با یک مقام مسئول ورزش ایران خبر داده است. او مدعى شده چندى قبل پس از هماهنگى با یکى از نزدیکان یک مسئول ورزشی، دیدارى یک ساعته با آن شخص داشته است. وی در این دیدار از وعده کسب حداقل دو طلا در المپیک گفته و تا آنجا پیش رفته که مى‌گوید توانسته نظرها را به سوى خودش جلب کند!
 
پدر خوانده با این داستان سرایى‌ها حتى از  دوستانش خواسته براى برگشتن به فدراسیون و حضور در المپیک پیش‌رو آماده شوند!
 
ادعاى گرفتن دو طلاى المپیک در شرایطى مطرح شده که افراد بیگانه با ورزش هم نمى‌توانند با اطمینان از کسب مدال در المپیک بگویند. این عدم اطمینان حتى درباره کشتی ورزش اول ایران هم وجود دارد تا جایی که رئیس این فدراسیون هم تاکنون قول کسب مدال طلای المپیک 2020 را نداده است.
 
با این تفاسیر تردیدى باقى نمى‌ماند که آقاى پدر خوانده و جریان حامى‌اش دنبال آن هستند که از "نمد" طلاى المپیک براى خود "کلاه" ببافند غافل از آنکه دستشان خیلى وقت است که براى آگاهان به امور ورزش رو شده است. جریان مذکور گویا فراموش کرده به واسطه عملکردشان در گذشته پرونده‌هاى باز نزد نهادهاى نظارتى دارند و راهى براى بازگشت آنها به ورزش نیست، ولو براى یک لحظه.

   1398/7/8 13:33

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار