قرعه کشی لیگ برتر روسیه انجام شد

قرعه کشی لیگ برتر روسيه انجام شد
ششمين مرحله ليگ برتر كاراته وان قرعه كشي شد و نمايندگان كشورمان حريفان خود را شناختند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، ششمين مرحله ليگ برتر كاراته وان در سال 2019 از روز جمعه 12 مهر ماه با حضور 642 كاراته كا از 85 كشور در مسكو روسيه برگزار مي شود و بر اساس قرعه كشي اي كه امروز انجام گرفت، کاراته کاهای کشورمان با حریفان ذیل مبارزه خواهند کرد:
 
در بخش بانوان/

کاتا انفرادی:
فاطمه صادقي در گروه ۴ با کاتاروهایی از مراکش، ژاپن، آلمان، چین تایپه، ایتالیا(۲)، ترکیه، ژاپن، اسلواکی و اسپانیا همگروه است.
نگين باقري با كاتاروهايي از اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، ژاپن(۲)، مالزی، آمریکا، مصر و صربستان در گروه ۲ مبارزه خواهد کرد.
 
در وزن 50- کیلوگرم: سارا بهمنیار دور اول با کارمن کلمنت از مجارستان و سپس با ایمانه طالب از الجزایر
 
در وزن 55- کیلوگرم: طراوت خاکسار پس از استراحت در دور اول با برنده لهستان و بلژیک
 
در وزن 61- کیلوگرم:
رزیتا علیپور با نینا راژینویچ از سوئیس و در صورت پیروزی با جوانا رکویچ از صربستان
شیما آل سعدی با کریستینا مه از استرالیا و در صورت برد با برنده اوکراین و بلژیک
 
در وزن 68+ کیلوگرم: حمیده عباسعلی پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با برنده آلمان و روسیه
 
در بخش مردان/
 
کاتا انفرادی:
ابوالفضل شهرجردی در گروه ۱ با کاتاروهایی از کره جنوبی، اسپانیا، ژاپن(۲)، استرالیا، لهستان و ونزوئلا مبارزه خواهد کرد.
متين زارع در گروه ۸ با کاتاروهایی از ژاپن(۲)، آمریکا، ترکیه، اسلواکی و کویت همگروه است.
 
در وزن 60- کیلوگرم:
مجید حسن نیا دور اول با عماد المالکی از عربستان سپس با دولت شیمیربکوف از قزاقستان
علي مسكيني پس از استراحت در دور اول با فردوسی فضل علیف از آذربایجان
 
در وزن 67- کیلوگرم:
هامون درفشي پور با کامیلو ولوزو از شیلی و در صورت پیروزی با برنده گواتمالا و گرجستان
امیر مهدی زاده با هومت بخشعلیف از آذربایجان و در صورت برتری با برنده ژاپن و روسیه
امیررضا میرزایی با بارنی ژیل از نیوزلند و در صورت برد با برنده قزاقستان و ایتالیا
سيدعلي كريمي با دینوس ژینوس از یونان و در صورت برتری با برنده بلژیک و عربستان
 
در وزن 75- کیلوگرم:
بهمن عسگری دور اول با داستونبک اوتوبالایف از ازبکستان و در صورت پیروزی با برنده ژاپن و بلغارستان
علی اصغر آسیابری با انیس گاریبویچ از کرواسی و در صورت پیروزی با کن نیشیمورا از ژاپن
 
در وزن 84- کیلوگرم:
ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور نخست، دور دوم با برنده اسلواکی و برزیل
مهدی خدابخشی با ویکتور کریستوسکی از مقدونیه و در صورت پیروزی با برنده اسلواکی و آذربایجان
مهدی قراری زاده با اربول ژورمالف از قرقیزستان و سپس در صورت برد با ایگور چیخمارف از قزاقستان
 
در وزن 84+ کیلوگرم: سجاد گنج زاده دور اول استراحت در دور دوم با برنده کوراسائو و نروژ
صالح اباذری دور اول استراحت، در دور دوم با برنده کانادا و قرقیزستان
 
كاتاي تيمي، تيم ايران با تركيب(حسام زرين نعل، حسين زرين نعل و سعيد كاظمي) با تیم های صربستان، مالزی، ایتالیا و روسیه در گروه ۲ همگروه است.
 
اين رقابتها به مدت 3 روز و تا روز يكشنبه 14 مهرماه ادامه دارد و در نخستین روز مسابقات كاتاي انفرادي بانوان ، كاتاي تيمي مردان و رقابتهاي اوزان 60-، 67- و 75- كيلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- كيلوگرم بانوان انجام خواهد شد.
   1398/7/11 19:19

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار