احکام اعضای جدید هیئت رئیسه انجمن جوجیتسو اهدا شد


احکام اعضای جدید هیئت رئیسه انجمن جوجیتسو اهدا شد

اعضای جدید هیئت رئیسه جوجیتسو احکام خود را از رئیس انجمن دریافت کردند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرنگار حوزه رزمی گروه ورزشی خبرگزاری آنا، ملی‌پوشان جوجیتسو کشورمان به‌منظور حضور در پیکارهای جهانی این رشته که اواخر آبان ماه به میزبانی شهر ابوظبی کشور امارات برگزار می‌شود، از هفته گذشته تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک آغاز کرده‌اند، ۲۸ ورزشکار باانگیزه که در دو استایل فایت و نوازا تمرینات خود را زیر نظر مربیان و برای کسب بهترین نتایج پیگیری می‌کنند.

نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی این تیم در شرایطی امروز به پایان رسید که فرامرز خودنگاه قهرمان و داور ارزنده پاورلیفتینگ، رضا رودکی جودوکار پرافتخار سنگین وزن کشورمان و مدیر اسبق تیم‌های ملی جودو‌ و امیرحسین امیری رئیس سبک آی کی دو کاراته میهمان جوجیتسو کاران بودند و مراسم معارفه اعضا جدید این انجمن با حضور آن‌ها انجام شد.

محمدحسن رستمیان، رئیس و سید امیر خوشبین نایب رئیس و نسترن مردانی دبیر انجمن جوجیتسو jjif در جلسه پایانی تمرین ملی‌پوشان حضور داشتند.

غلامحسین شعبانی، مشاور و رئیس کمیسیون رسانه کمیته ملی المپیک و مهرداد علی به‌عنوان اعضای جدید هیئت رئیسه معرفی شدند و احکام خود را دریافت کردند.

اکبر احدی از مربیان پرافتخار و قهرمان‌پرور بوکس به‌عنوان مربی استایل کنتاکت جوجیتسو معرفی شد تا از این پس شاهد درخشش ورزشکاران کشورمان در این استایل در میادین بین‌المللی نیز باشیم.

در این جلسه همچنین از احمد خالدی که هم اکنون به‌عنوان مربی استایل فایت هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد نیز تقدیر شد.

گفتنی است دور جدید تمرینات ملی پوشان کشورمان از روز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸ در آکادمی ملی المپیک پیگیری خواهد شد.
 
   1398/7/26 08:47

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار