هروی: جای سلطانی در کادرفنی تیم ملی خالی است/ هر ۳ سهمیه المپیک را می‌خواهیم


هروی: جای سلطانی در کادرفنی تیم ملی خالی است/ هر ۳ سهمیه المپیک را می‌خواهیم

سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته گفت: هدف مجموعه فدراسیون کاراته و کادرفنی این است که هر ۳ سهمیه المپیک را کسب کنیم.


 به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته اظهار داشت: از روز یکشنبه هفته آینده دور جدید تمرینات آغاز می‌شود و تا ۴ آبان ادامه خواهد داشت. تمرینات را طوری برنامه‌ریزی کردیم که آخرین اردو پیوسته به اعزام تیم به اسپانیا باشد.

وی افزود: هفتمین مرحله لیگ جهانی که آخرین مرحله در سال ۲۰۱۹ خواهد بود از ۸ آذرماه به مدت ۳ روز در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود و مطابق انتظار ما هم با بهترین نفرات خود عازم این رقابت‌ها می‌شویم تا امتیاز المپیکی کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته در پاسخ به این سوال که چه نظری در خصوص حضور شهاب سلطانی در کادرفنی تیم ازبکستان دارد، تصریح کرد: شهاب از مربیان خوب کاراته ایران بود و جایش در کادرفنی تیم ملی خالی است. برای او آرزوی بهترین‌ها را دارم و در حال بررسی چند گزینه هستیم تا در صورت امکان یک مربی خوب را جانشین سلطانی در تیم ملی کنیم.

هروی با اشاره به اینکه می‌توانیم سهمیه کامل المپیک را کسب کنیم، خاطرنشان کرد: هدف مجموعه فدراسیون کاراته و کادرفنی این است که هر ۳ سهمیه را کسب کنیم و تا رسیدن به این هدف دست از تلاش برنمی‌داریم. کاراته ایران پتانسیل بالایی دارد و امیدوارم در راه کسب سهمیه المپیک و پس از آن در المپیک ۲۰۲۰ عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

انتهای پیام/


 
   1398/7/27 10:32

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار