درخشش کاراته‌کا‌های کرمانشاهی در سومین دوره لیگ کاراته وان کشور


درخشش کاراته‌کا‌های کرمانشاهی در سومین دوره لیگ کاراته وان کشور

رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه گفت: کاراته‌کا‌های کرمانشاهی در سومین دوره لیگ کاراته وان کشور، موفق به کسب هشت مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،سعید نصرالهی رئیس هیأت کاراته استان کرمانشاه گفت : کاراته‌کا‌های کرمانشاهی در سومین دوره لیگ کاراته وان کشور که در روز‌های ۲۳ و ۲۴ آبان‌ماه در شیراز برگزار شد موفق به کسب هشت مدال رنگارنگ در بخش بانوان شدند.

او گفت : تیم استان کرمانشاه در این دوره از مسابقات توانست در بخش بانوان در رده سنی امید ۲ مدال برنز، در رده سنى جوانان ۲ طلا و سه برنز و در رده سنى نوجوانان یک برنز کسب کند.

نصرالهی افزود: براساس اخبار منتشر شده تاکنون در بخش آقایان نیز امیررضا بروزیی از استان کرمانشاه موفق شده مقام دوم را در وزن ۵۵ کیلوگرم جوانان کسب کند.

او در خصوص نام و اوزان نفرات برتر، گفت: در رده سنی جوانان مریم الهی سرخه‌لیژه و مرضیه باوند‌پور در وزن ۴۸- به صورت مشترک مقام سوم، در وزن ۵۳- غزل ایوانی مقام سوم، در وزن ۵۹- آتوسا گلشادنژاد مقام نخست، در وزن ۵۹+ صدف لرستانی مقام نخست، در رده سنی امید و وزن ۶۸- کیلوگرم سوگند شاهیوند و زینب کاظمی مشترکا سوم در رده سنی نوجوانان مبینا میری‌دوداره در وزن ۴۷- به مقام سوم رسیده‌اند .


 
   1398/8/28 18:12

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار