هفتمین مرحله لیگ برتر کاراته وان- مادرید اسپانیا 2019

مهدی زاده نخستین فینالیست ایران لقب گرفت


هفتمین مرحله لیگ برتر کاراته وان- مادرید اسپانیا 2019

مهدی زاده نخستین فینالیست ایران لقب گرفت

مهدی زاده جواز حضور در فینال رقابت های کاراته وان مادرید 2019 را کسب کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون، امیر مهدی زاده ملی پوش کاراته ایران در وزن 67- جواز حضور در فینال رقابت های کاراته وان مادرید 2019 را کسب کرد.

مهدی زاده دقایقی قبل در دیدار نیمه نهایی برابر هینوتوشیهارا از ژاپن با نتیجه دو بر صفر به برتری رسید تا نخستین فینالیست کاروان کاراته ایران در مادرید باشد.

مهدی زاده در این دوره از رقابت ها ابتدا برابر ولوزو کامیلیو از شیلی با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد. او در دور دوم حاج عامر یونس اولاد از بلژیک را 2 بر یک شکست داد. مهدی زاده در دور سوم استیون دا کاستا از فرانسه که 3 طلای کاراته وان 2019 و طلای مسابقات قهرمانی جهان را در کارنامه اش دارد به برتری رسید. نماینده کاراته ایران در دور چهارم ماسا میچی فونا هاشی از ژاپن را شکست داد تا راهی نیمه نهایی شود.

در این وزن سعید احمدی دیگر نماینده ایران بود که با شکست برابر حریف برزیلی اش از ادامه رقابت ها بازماند. احمدی در این مسابقات ابتدا سامی انخایلی از اسپانیا را شکست داد. او سپس تورال آقالارزاده از آذربایجان را برد اما با باخت برابر حریف برزیلی از ادامه رقابت ها بازماند.

امروز در وزن 50- بانوان نیز سارا بهمنیار پس از شکست برابر اوزونا مورالس از اسپانیا در دور سوم از دور رقابت ها حذف شد. بهمنیار در دور اول و دوم برابر ربکا سیچروا از اسلواکی و شیائو شونگ از تایوان به برتری رسید.

در کاتای انفرادی بانوان نیز نگین باقری در مرحله دوم این مسابقات در جایگاه هفتم قرار گرفت و از ادامه رقابت بازماند. 
   1398/9/8 15:17

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار