مسابقاتِ سبکی و اعزامهای برون‌مرزی را ساماندهی می‌کنیم

پایدار: آسیب‌شناسی، اولویت نخست ماست/ به دنبال جذب اسپانسر و جلب رضایت جامعه‌ی کاراته هستیم


مسابقاتِ سبکی و اعزامهای برون‌مرزی را ساماندهی می‌کنیم

پایدار: آسیب‌شناسی، اولویتِ نخستِ ماست/ به دنبالِ جذبِ اسپانسر و جلب رضایتِ جامعه‌ی کاراته هستیم


نگارنده: محمد قدیمی

رییس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته با تاکید بر اینکه آسیب‌شناسی، اولویتِ نخستِ او در اداره‌ی این سازمان است، گفت: شناساییِ فرصت‌ها، تهدیدها، نقاط قوت و ضعفِ برگزاری رقابتهای لیگ و سایرِ مسابقات فدراسیون کاراته و نیز ارائه‌ی راه‌حل‌های علمی برای مدیریت منطقیِ موارد فوق، مهمترین و اساسی‌ترین بخش از فعالیتهای من و همکارانم را طی روزهای آینده، به خود اختصاص خواهد داد.


 
ابوالقاسم پایدار، مدیرِ جوان، خوش‌فکر و پرانرژیِ سازمانِ لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته، در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته، با قدردانی از زحمات و تلاش‌های مسئولینِ پیشینِ این سازمان، اظهار داشت: روند حرکتیِ سازمان لیگ و مسابقات در ماههای گذشته، مجموعاً مثبت و قابلِ تقدیر بوده است. وحید مؤمنی مسئولِ قبلیِ این سازمان، تلاش‌های بسیاری را در جهتِ برگزاریِ منظم و مقبولِ رقابتهای لیگ و سایرِ مسابقات، صورت داد و به موفقیت‌های پرشماری نیز دست یافت. ما ضمنِ تایید و تکمیلِ حرکت‌های مثبت و سازنده‌ی اسلافِ خود، از معایب و نواقصِ موجود نیز غافل نمانده و در جهتِ رفعِ آن، اقدام خواهیم کرد. حرکت به سمتِ کمال، سرلوحه‌ی کارِ ماست و در این راه، از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم ورزید.
 
وی ادامه داد: با انجامِ تغییرات در رأسِ هرمِ مدیریتیِ هر مجموعه، انتظار میرود شرایطِ جدید، بهتر و مؤثرتر از قبل باشد. سازمان لیگ و مسابقات نیز از این قاعده مستثنی نیست و تغییر و تحولاتِ ایجادشده در آن، انتظارِ به حق و طبیعیِ پیشرفتِ مجموعه را بوجود آورده است. از اینرو تلاش خواهیم کرد با آسیب‌شناسیِ دقیق و علمی، فرصت‌ها، تهدیدها و نقاطِ قوت و ضعفِ موجود در مجموعه را شناسایی و تصمیماتِ مقتضی را اتخاذ نماییم.
 
پایدار افزود: با صحبت‌هایی که پیش از قبولِ مسئولیتِ سازمان لیگ و مسابقات صورت پذیرفت، متوجه شدم وزارت ورزش و همینطور رییس فدراسیون کاراته، در موردِ مباحثِ مربوط به مسابقات سبکی، اعزام‌های برون‌مرزی و رقابتهای بین‌المللی که در داخلِ مرزهای ایرانِ اسلامی برگزار میشود، حساسیت‌های ویژه‌ای دارند. به همین دلیل ما نیز توجهِ خاص و ویژه‌ی خود را به مواردِ مذکور، معطوف خواهیم ساخت تا إن‌شاءالله با ساماندهیِ مناسبِ آنها، نظرِ مثبتِ وزارت ورزش و شخصِ طباطبایی را جلب کنیم.
 
رییس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته با تاکید بر اینکه تمامِ راههای منطقیِ موجود برای جذبِ اسپانسر و حضورِ تماشاچی در سالنِ رقابتهای کاراته را خواهد پیمود، تصریح کرد: مشارکتِ اسپانسرها در رقابتهای لیگ، مشکلاتِ اقتصادی قهرمانان و مربیان را تا حدی برطرف میسازد و لذا مقوله‌ی جذبِ اسپانسر، می‌بایست به شکلِ جدی موردِ توجه قرار گیرد. از سوی دیگر حضورِ پرتعداد و حداکثریِ تماشاچیان در سالنِ مسابقات کاراته، گرمابخشِ این رقابتها به شمار رفته و حتی موجبِ جذبِ بیشترِ اسپانسرها نیز خواهد شد. از اینرو مجموعه‌ی سازمان لیگ و مسابقات، تمامِ توان و تلاشِ خود را برای جذبِ حداکثریِ اسپانسر و تماشاچی، به کار خواهد گرفت تا از این طریق، رضایت جامعه کاراته نیز تامین گردد.

پایان قسمت دوم 
   1398/9/17 15:19

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار