با پایان رای گیری برترین ورزشکاران جهان؛

استانیسلاو هورنا دومین ورزشکار برتر جهان در سال ۲۰۱۹ شد


با پایان رای گیری برترین ورزشکاران جهان؛

استانیسلاو هورنا دومین ورزشکار برتر جهان در سال ۲۰۱۹ شد

با پایان مهلت رای گیری برترین قهرمانان بازیهای جهانی، استانیسلاو هورنا با کسب ۹۲۰۰۰ رای، عنوان دومین  ورزشکار برتر سال۲۰۱۹ را به خود اختصاص داد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از سایت فدراسیون جهانی؛ استانیسلاو هورنا از اوکراین با کسب ۹۲۰۰۰ رأی موفق به کسب عنوان دومین ورزشکار برتر  رقابت های بازیهای جهانی در سال ۲۰۱۹ شد.

در این نظرسنجی که با ثبت ۷۰۵۶۱۰ رأی به پایان رسید، هواداران از سراسر جهان این فرصت را داشتند که در بین نمایندگان همه رشته های ورزشی حاضر در بازی های جهانی، به ورزشکاران مورد علاقه خود رأی دهند و استانیسلاو هورنا کاندیدای رشته کاراته با کسب مقام دوم برترین ورزشکار جهان، موفق به ثبت نتیجه تاریخی شد.

استانیسلاو هورنا در این خصوص گفت:  من به سختی تلاش کردم همه اطلاعات مربوط به روند رای گیری را در همه جا به اشتراک بگذارم، اما با این وجود تصور نمی کردم افرادی که من را می شناسند اینچنین حمایتی را رقم زنند.

وی در ادامه با تشکر از حمایت  فدراسیون جهانی کاراته اظهار داشت: راز چنین نتیجه ای در تلاش و اتحاد همگانی نهفته است.

هورنا همچنین افزود: واقعاً سپاسگزارم از همه حمایت های  که در جریان رای گیری از من شد. از همه دوستانی که به درخواست حمایت از من پاسخ مثبت دادند تشکر می کنم و می گویم اگر ما شانس دیگری برای نامزد شدن به عنوان قهرمان بازی های جهانی سالهای آتی داشته باشیم، اطمینان دارم که ما برنده نخست خواهیم شد!

استانیسلاو هورونا که یکی از کاراته کاهای برتر و تحسین برانگیز جهان است  که توانست با حمایت گسترده جامعه کاراته ۹۲۰۰۰ رای را به خود اختصاص دهد و برای نخستین بار پس از نماینده هاکی عنوان برترین ورزشکار جهان را برای رشته کاراته بدست آورد.

بیش از این هرگز در تاریخ برگزاری این مسابقات هیچ یک از قهرمانان کاراته نتوانسته بود این تعداد آرا را به خود اختصاص دهد.

استانیسلاو هورنا قهرمان فعلی بازی های اروپا و جهانی است که در حال حاضر در رده بندی جهانی در رده چهارم و در جدول رده بندی المپیک در رتبه ششم قرار گرفته است. او همچنین علاوه بر ۶ مدال طلای لیگ های جهانی یکی از شناخته شده ترین ورزشکاران جهان در سطح بین المللی است.

 آنتونیو اسپینوز رئیس فدراسیون جهانی پس از کسب جایگاه دوم برترین ورزشکار جهان توسط هورنا، گفت: "استانیسلاو هورنا نه تنها یکی از بهترین ورزشکاران جهان است بلکه او نماینده بسیاری از کاراته هایی است که ارزش های برجسته ورزش ما همچون افتخار، سخت کوشی، احترام، مهربانی و ... که همه از اصول کاراته می باشد و باعث شدند تا این رشته کم نظیر باشد را در کار حرفه ای و مسابقات خود به نمایش گذاشت.

وی در ادامه عنوان کرد: برای کاراته این افتخار است که او دومین ورزشکار برتر بازیهای جهانی سال ۲۰۱۹ است و من نیز صمیمانه این موفقیت خارق العاده را تبریک می گویم.

رئیس فدراسیون جهانی در ادامه افزود: همچنین جا دارد تشکر فراوان داشته باشم از هزاران هوادار ورزشی که به وی رای دادند چرا که همانطور که خودش گفت، این تنها موفقیت هورنا نیست. این یک موفقیت بزرگ برای ورزش کاراته است.

ترجمه و تنظیم: لاله خالق


 
   1398/11/12 08:22

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار