هروی: با بهترین شرایط به اردن می رویم

هروی: با بهترین شرایط به اردن می رویم
سرمربی تیم ملی کاراته ایران با بیان اینکه تیمش با بهترین شرایط راهی اردن می شود، گفت: با تلفیقی از نفرات جوان و باتجربه در پی کسب عنوان قهرمانی رقابت های آسیایی هستیم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا؛ پانزدهمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز جمعه 22 تیرماه در شهر «امان» پایتخت اردن آغاز می شود و ایران در دو بخش مردان و زنان به مصاف حریفان می رود.

«شهرام هروی» سرمربی تیم ملی مردان ایران امروز دوشنبه در این خصوص به ایرنا، گفت: در چند وزن نفرات جوان را اعزام می کنیم و امیدوارم به نتایج خوبی دست یافته و آینده این رشته را بسازند. سعی کردیم از کاراته کاهای باتجربه بیشتر در کومیته تیمی استفاده کنیم تا بتوانند برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به خوبی مهیا شوند.

وی با قدردانی از بازیکنان باتجربه تیمش، عنوان کرد: آنها به خوبی حامی نفرات جوان بودند و کمک زیادی به آماده سازی و رسیدن آنان به شرایط روحی و روانی ایده آل داشتند. همچنین کادر فنی ما نیز هماهنگی ایده آلی داشت.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه تیم ایران می تواند اکنون با چند ترکیب مختلف و خوب در رویدادهای مهم به میدان برود، افزود: جوانانی داریم که به طور یقین از آنان در آینده نزدیک، خبرهای خوبی خواهیم شنید.

وی در ادامه با بیان اینکه ژاپن با ترکیب اصلی خود راهی اردن می شود، گفت: این بهترین فرصت است تا عیار آنان را برای حضور در بازی های آسیایی 2018 بسنجیم؛ چراکه ژاپن حریف اصلی کاراته ایران در قاره کهن است.

هروی با بیان اینکه به خوبی سطح توقعات از این رشته را می داند، توضیح داد: برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کنیم تا بار دیگر توان کاراته ایران را ثابت کنیم.
 
کاراته ایران در ادوار گذشته رقابت های قهرمانی آسیا به سه عنوان قهرمانی، 9 دومی و چهار سومی رسیده است.
   1397/4/19 13:38

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار