فرجی: دانشگاه آزاد اسلامی نقش ویژه‌ای در موفقیت‌های بین‌المللی کاراته دارد

فرجی: دانشگاه آزاد اسلامی نقش ویژه‌ای در موفقیت‌های بین‌المللی کاراته دارد
رئیس فدراسیون کاراته گفت: موفقیت‌های ما در مجامع بین‌الملل مرهون خدمات دانشگاه آزاد اسلامی است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته کشور با دکتر کمال جوانمرد با محوریت آموزش، توسعه، حمایت از تیم‌های پایه در دانشگاه آزاد اسلامی به گفت‌و‌گو پرداختند.
 
در این دیدار پس از تبریک آقای فرجی به مناسبت انتصاب کمال جوانمرد به مدیریت ورزش دانشگاه آزاد اظهار کرد که سال‌هاست از نزدیک با ایشان آشنا هستند و جای خرسندی است که شخصی از جنس و خانواده ورزش در جایگاه مدیریت ورزش دانشگاه آزاد قرار گرفته است.
 
وی جوانمرد را مدیر خوشنامی در عرصه ورزش کشور معرفی کرد.
 
فرجی افزود: نقش دانشگاه آزاد طی سالیان گذشته در خصوص توسعه و گسترش ورزش کاراته در کشور بر کسی پوشیده نیست و همواره دانشگاه آزاد بر قله کاراته کشور ایستاده و این دانشگاه حامی ورزش کاراته و ورزشکاران بوده است.
 
رئیس فدراسیون کاراته به لزوم همکاری و انعقاد تفاهم‌نامه بین فدراسیون و دانشگاه آزاد تأکید کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی دارای بزرگترین زیر ساخت‌های ورزشی کشور می‌باشد که می‌توان با برگزاری کلاس‌های آموزشی و تمرینی و داوری و مربیگری در سطوح مختلف و همچنین تأسیس کمیته‌های استعدادیابی در مدارس سما و سنین پائین نهایت بهره را از این امکانات برد و پشتوانه‌سازی خوبی برای سطوح مختلف هم در بخش برادران و هم خواهران انجام داد.
 
دکتر کمال جوانمرد نیز اظهار داشت: دانشگاه در حال حاضر نگاه ویژه‌ای به ورزش در بخش پایه و پشتوانه‌سازی و استعدادیابی برای تیم‌های باشگاهی و ملی کشور دارد و چندین تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه و فدراسیون‌های مختلف در این خصوص در حال انعقاد می‌باشد.
 
وی خاطرنشان کرد: اکثر ملی‌پوشان و مربیان رشته کاراته در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل نموده و یا در حال تحصیل هستند که این مهم موجب افزایش ارتقاء سطح علمی دانشی و ورزشی آنهاست و موفقیت‌های چشم‌گیری در مجامع و آوردگاه‌های بین‌المللی شود.
   1397/4/19 13:47

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار