زنجان در مسابقات کشوری کاراته چهارم شد


زنجان در مسابقات کشوری کاراته چهارم شد

رئیس هیأت کاراته استان زنجان گفت: استان زنجان عنوان چهارمی مسابقات کشوری کاراته (رشته کاتا) که به صورت مجازی برگزار شد را کسب کرد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ محسن سهندی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کرونا نیز نتوانست مانعی برای موفقیت ورزشکاران زنجانی شود.

رئیس هیأت کاراته استان زنجان با بیان اینکه ثریا اسکندری نشان طلای مسابقات کشوری را به گردن آویخت، اضافه کرد: این مسابقات به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در مسابقات کشوری کاراته (رشته کاتا) که به صورت مجازی با حضور یک هزار و 550 بازیکن از 30 استان برگزار شد، عنوان کرد: ثریا اسکندری از باشگاه کاراته یونیک به مربیگری نگین مهدیون موفق شد مقام نخست را کسب کند.

سهندی با بیان اینکه این دوره از رقابت‌ها در رده سنی نوجوانان (قهوه‌ای_مشکی) بخش کنترلی برگزار شد، عنوان کرد: این ورزشکار نوظهور زنجانی پیش از این صاحب چندین گردن آویز استانی و کشوری شده است.

وی با اشاره به اینکه استان‌های اصفهان، فارس و کرمان در جدول به ترتیب در جدول توزیع مدال در رتبه اول تا سوم قرار دارند، ادامه داد: استان زنجان نیز همراه با هرمزگان و زنجان در رتبه چهارم قرار گرفتند.

انتهای پیام/   1399/3/2 23:11

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار