آسیابری: تلاش می‌کنم تا فرصت کسب مدال را از دست ندهم/ همه تیم‌ها از بازیکنان ما حساب می‌برند

آسیابری: تلاش می‌کنم تا فرصت کسب مدال را از دست ندهم/ همه تیم‌ها از بازیکنان ما حساب می‌برند
ملی‌پوش کاراته کشورمان گفت: تلاش خواهم کرد تا در مسابقات قهرمانی آسیا از فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده کنم و موفق به کسب مدال شوم.

به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" علی‌اصغر آسیابری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط خود در آستانه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اظهار داشت: با توجه به تمرینات مناسبی که در این مدت پشت سر گذاشتم از لحاظ روحی و جسمی در شرایط بسیار خوبی قرار دارم. بعد از مسابقات لیگ جهانی کاراته در ترکیه با تمرینات مناسبی که پشت سر گذاشتم در حال حاضر در شرایط بسیار بهتری نسبت به آن مسابقات قرار دارم.
 
وی تصریح کرد: در این مدت تصویرسازی ذهنی و برنامه‌ریزی خود را خیلی بهتر انجام دادم تا از لحاظ جسمی در شرایط بهتری قرار بگیرم و از لحاظ فنی نیز با دقت‌تر کار کنم.
 
ملی‌پوش کاراته کشورملت در خصوص رقبای خود عنوان کرد: طبق اطلاعاتی که از ثبت‌نام تیم‌ها کسب کردیم، اکثر رقبای ما با تیم اصلی خود در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر می‌شوند. ما نیز تیم بسیار خوبی را در اختیار داریم و علی‌رغم جوانی، بازیکنان ما عنوان‌دار هستند و تجربیات خوبی را نیز کسب کردند.
 
آسیابری در خصوص اینکه چقدر امیدوار است به شرایط خوب مسابقات جهانی اتریش نزدیک شود، گفت: من تمام تلاش خود را در اردن انجام خواهم داد و امیدوارم خدا نیز به من کمک کند تا بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم. تمام تلاشم را به کار خواهم بست تا این فرصت را از دست ندهم و موفق به کسب مدال شوم.
 
وی در خصوص شانس قهرمانی تیم ملی کاراته گفت: قهرمانی تیم ما اصلاً دور از انتظار نیست و همان‌طور که عنوان کردم با وجود جوانی، تیم از لحاظ پتانسیل فنی در شرایط خوبی قرار دارد. اکثر بازیکنان ما دارای رنکینگ خوب هستند و همه تیم‌ها نیز از بازیکنان ما حساب می‌برند. بچه‌ها ما  با خوب‌های کاراته دنیا تمرین کردند و از شرایط خوبی برخوردار هستند.

   1397/4/20 10:48

خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار