کاراته کرمانشاه هیات برتر کشور شد


کاراته کرمانشاه هیات برتر کشور شد

هیات کاراته کرمانشاه در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون با کسب سه هزار و ۵۶۰ امتیاز به عنوان هیات برتر کشور در سال ۱۳۹۸ انتخاب و معرفی شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ سعید نصرالهی رییس هیات کاراته کرمانشاه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این موفقیت باتلاش همه همکاران هیات، مربیان و داوران و البته ورزشکاران خوب کاراته به دست آمد.

وی یادآوری کرد: در کسب این مهم فدراسیون شاخص های مختلفی را در نظر می گیرد که یکی از آنها برپایی دوره های آموزشی مستمر برای مربیان و داوران است.

نصرالهی تصریح کرد: در همین راستا کمیته آموزش هیات کاراته کرمانشاه سال گذشته موفق به برگزاری چند دوره کلاس آموزش مربی گری و داوری شد که در بخش داوران بیش از ۱۰۰ نفر و در بخش مربیان نیز حدود ۱۲۰ نفر تحت آموزش قرار گرفتند.

رییس هیات کاراته کرمانشاه افزود: حضور ورزشکاران هیات در مسابقات بین اللملی از جمله رقابت های کاراته وان یکی دیگر از آیتم های کسب امتیاز است که خوشبختانه کرمانشاه در اکثر این رقابت ها که با حضور تعداد زیادی از ورزشکاران کشورهای مختلف برگزار می شد نماینده داشت.

وی گفت: سعید احمدی، سامان حیدری، هامون درفشی پور، مهدی خدابخشی و علی مسکینی و محدثه آقایی از جمله کاراته کاهای کرمانشاهی حاضر در لیگ های کاراته وان بودند.

نصرالهی تصریح کرد: مدال آوری ورزشکاران در این رویداد مهم جهانی کاراته نیز در امتیازات هیات ها موثر است که خوشبختانه برخی از ورزشکاران یاد شده موفق به کسب این مهم شدند.

رییس هیات کاراته کرمانشاه گفت: مسکینی، خدابخشی و درفشی پور از جمله کاراته کاهای کرمانشاهی بودند که در یک یا چند مرحله لیگ کاراته وان سال گذشته موفق به کسب مدال شدند.

وی ادامه داد: اعزام مرتب ورزشکاران به مسابقات کشوری، فعال بودن سبک های کنترلی و شرکت در المپیادهای مختلف از دیگر مواردی بود که باعث شد هیات کاراته کرمانشاه عنوان برتر کشور را کسب کند.

نصرالهی در پایان گفت: افزایش تعداد ورزشکاران بیمه شده هیات از پنج هزار و ۳۷۰ نفر در سال ۹۷ به پنج هزار و ۴۶۵ نفر در پایان سال ۹۸ نیز در انتخاب هیات کاراته کرمانشاه به عنوان هیات برتر تاثیرگذار بوده است. 
   1399/3/10 01:21

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار