درخشش دانش‌آموزان زنجانی در مسابقات کشوری کاراته


درخشش دانش‌آموزان زنجانی در مسابقات کشوری کاراته

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دانش‌آموزان زنجانی در مسابقات کشوری سبکی کاراته (رشته کاتا) خوش درخشیدند.


به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته"؛ ذبیح‌الله تاراسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: دانش‌آموزان زنجانی در مسابقات کشوری سبکی کاراته (رشته کاتا) خوش درخشیدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه دانش‌آموزان در این مسابقات موفق به کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز توسط دانش‌آموزان استان زنجان شدند، بیان کرد: این مسابقات به صورت مجازی و با حضور شرکت کنندگانی از داخل و خارج از کشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات به صورت مجازی برگزار شد، افزود: در این مسابقات یک هزار و 550 بازیکن از 30 استان برگزار شد.

تاراسی با اشاره به اینکه ثریا اسکندری دانش‌آموز دبیرستان شاهد بهار ایمان زنجان در مسابقات کشوری کاراته (رشته کاتا) مقام نخست را کسب کرد، اضافه کرد: زهرا شکوری مدرسه نمونه دولتی حضرت زهرا (س)، کسب مقام نخست، معصومه رحیمی، مدرسه فرشته هم مقام نخست را کسب کرد، هستی بیگ محمدی مدرسه نمونه بسیج دوم شد و  بهار مهدیون، مدرسه ی فرهنگیان رستمی مقام سوم را کسب کرد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ادامه داد: نگین مهدیون از دانش‌آموزان افتخارآفرین استان زنجان مربیگری این تیم را بر عهده داشت.

وی اظهار کرد: در نهایت تیم استان زنجان توانست بعد از استان‌های تهران و کیش، جایگاه سوم تیمی را تصاحب کند.

انتهای پیام


 
   1399/3/16 23:38

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار