کتیرایی: احترام همه مربیان بر من واجب است


کتیرایی: احترام همه مربیان بر من واجب است

سرمربی تیم کاراته پاس ناجا: بر من واجب است تا به همه مربیان کاراته احترام بگذارم، اما وظیفه دارم تا از حق تیم دفاع کنم.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ علیرضا کتیرایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در خصوص اظهارات سرمربی دانشگاه آزاد، افزود: به همه مربیان احترام می‌گذارم و درباره اظهارات آقای صافی صحبتی ندارم، اما وظیفه دارم تا از حق تیم دفاع کنم.

وی گفت: سازمان لیگ قبل از اعلام نتایج مسابقات، با سرپرستان و سرمربیان سوپرلیگ به صورت مجازی (وبینار) جلسه‌ای برگزار کرد و با توجه به وضعیت بیماری کرونا و اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوزی برای ادامه مسابقات کاراته صادر نکرد، همه تصمیم گرفتند که سوپرلیگ در این مرحله پایان یابد.

سرمربی تیم کاراته پاس ناجا افزود: در آن جلسه به هیچ وجه صحبتی درباره معرفی تیم‌های اول تا سوم مطرح نشد تا اینکه چند روز پیش جایگاه تیم‌ها را اعلام کردند.

کتیرایی گفت: مسئولان سازمان لیگ که لطف کردند و جلسه هم اندیشی گذاشتند، قبل از اعلام نتایج هم می‌توانستند در جلسه‌ای شاخص‌های رده بندی تیم‌ها را اعلام کنند که اگر اعتراضی هم بود، در همان جلسه مطرح می‌شد تا کار به اینجا کشیده نشود.

کتیرایی در دفاع از حق و حقوق تیمش، افزود: دفاع از حق تیم برعهده سرپرست و سرمربی است و بنده هم به عنوان سرمربی تیم پاس ناجا موظف هستم و این حق را دارم تا از تیم خود دفاع کنم، چون احتمال قهرمانی تیم ما وجود داشت.

وی با اشاره به اعتراض تیم‌های رعد پدافند هوایی و آوای رزم، گفت: تنها معترض اعلام نتایج من نبودم و دو تیم دیگر هم نسبت به این موضوع اعتراض داشتند. اینکه بگویم تیم پاس ناجا قهرمان می‌شد هم درست نیست، در واقع هر چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی فرصت قهرمانی را داشتند و هر اتفاقی ممکن بود رخ دهد. حتی این امکان هم وجود داشت که تیم‌های دانشگاه آزاد و پاس به فینال نمی‌رسیدند.
سرمربی تیم کاراته پاس ناجا با قدردانی از زحمات مسئولان سازمان لیگ فدراسیون کاراته، گفت: در مجموع سازمان لیگ برای برگزاری مسابقات زحمات زیادی کشید و مسابقات تا زمان برگزاری به خوبی اجرا شد.

وی افزود: در واقع همه اعتراض‌ها برای این است که سوپرلیگ در ۲ گروه برگزار می‌شود، وضعیت متفاوتی دارد و اگر در یک گروه ما با دانشگاه آزاد با هم بازی کرده بودیم و نتیجه آن مشخص بود، دیگر این حرف و حدیث‌ها در کار نبود.

بعد از اعلام ناتمام ماندن سوپرلیگ کاراته و معرفی تیم‌های برتر، تیم دانشگاه آزاد به عنوان قهرمان و پاس ناجا به عنوان نایب قهرمان معرفی شد، که این موضوع اعتراض برخی تیم‌ها را در پی داشت.


 
   1399/4/8 13:40

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار