ورزشکار خوزستانی نایب قهرمان مسابقات کاراته کشور شد


ورزشکار خوزستانی نایب قهرمان مسابقات کاراته کشور شد

رییس هیات کاراته خوزستان گفت: با تصمیم مسوولان فدراسیون، مرحله پایانی مسابقات کاراته لیگ کشور لغو و ورزشکار خوزستانی به عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها معرفی شد.


به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ فرهاد میناپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار اشت:  باتوجه به شیوع کرونا در کشور و پس ‏از بررسیهای فدراسیون، مرحله پایانی مسابقات لیگ کاراته وان کشور لغو و نتایج نهایی طبق ‏رده بندی مرحله سوم مسابقات، اعلام شد.

وی عنوان کرد: طبق این رده‌بندی، نیما خیری اهوازی کاتا رو خوزستانی در مجموع با کسب ۱۴۱۰ امتیاز در جایگاه دوم رده سنی نونهالان کشور قرار گرفت که افتخار بزرگی برای کاراته خوزستان به شمار می رود.

رییس هیات کاراته خوزستان عنوان کرد: تلاش ما در سال جاری و سال های آینده توجه به رده سنی پایه و اعزام مرتب ورزشکاران به مسابقات کشوری است تا بتوانیم پشتوانه خوبی برای این رشته در استان داشته باشیم.

وی افزود: فعال کردن هیات های شهرستانی جزو دیگر اهدافمان در سال جاری است و بنا داریم از این طریق به رشد و توسعه کاراته در استان کمک کنیم. کاراته خوزستان ظرفیت های بسیاری داشته که امیدواریم با اتحاد و همدلی، شاهد حضور ورزشکاران استان در تیم های ملی باشیم.

گفتنی است در صورت عادی شدن شرایط و آغاز اردوهای تیم ملی کاراته در رده‌های پایه، چهار نفر اول رنکینگ کاراته وان کشور در اردو حضور خواهند یافت.


 
   1399/4/24 15:03

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار