نظارت فعالیت کاراته کا‌ها در فضای مجازی


نظارت فعالیت کاراته کا‌ها در فضای مجازی

رئیس فدراسیون کاراته: فعالیت کاراته کا‌ها در فضای مجازی را نظارت می‌کنیم.

به گزارش "پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته"؛ سیدحسن طباطبایی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره رصد کاراته کا‌ها در فضای مجازی گفت: به اعتقاد من فضای مجازی یکی از موضوعاتی است که امروزه به چالش تبدیل شده و خیلی از خانواده‌ها و اقشار مختلف جامعه را درگیر خود کرده است که نقاط ضعف و قوت خود را دارد.

رئیس فدراسیون کاراته افزود: هر ورزشکاری در صفحه مجازی خود صحبت‌هایی را مطرح می‌کند که به نظر من درست نیست، چون یک ملی پوش مسئولیت خاصی برعهده دارد و باید به تعهداتی که نسبت به جامعه و رشته خود دارد، عمل کند.

وی گفت: در فدراسیون کاراته فضای مجازی ملی پوشان را رصد می‌کنیم، تذکراتی داده ایم و با کاراته کا‌ها هم در این خصوص گفتگو می‌کنیم.

طباطبایی افزود: به جز تذکر، شرایطی ایجاد کردیم تا ورزشکاران طریقه استفاده از فضای مجازی را بشناسند.

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به حواشی ایجاد شده در فضای مجازی برای ورزشکاران گفت: گاهی مواردی پیش آمده است که بعضی ورزشکاران در رشته‌های مختلف با حضور در فضای مجازی و ایجاد حواشی موجی ایجاد کرده اند که ناشی از ناآگاهی از چگونگی استفاده از فضای مجازی است. در واقع ناآشنایی از استفاده صحیح فضای مجازی باعث ایجاد این حواشی می‌شود.

وی افزود: در تیم‌های ملی مردان و بانوان شرایطی را فراهم می‌کنیم تا ورزشکاران را برای استفاده درست از فضای مجازی آموزش دهیم که امیدوارم تاثیرات خود را داشته باشد.


 
   1399/6/21 13:01

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار