محمودی: تیم کاراته قهرمانان خلیج فارس در رتبه سوم کاتای مجازی کشور جای گرفت

محمودی: تیم کاراته قهرمانان خلیج فارس در رتبه سوم کاتای مجازی کشور جای گرفت
تیم کاراته قهرمانان خلیج فارس هرمزگان در رتبه سوم رقابت‌های مجازی کاتای قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان قرار گرفت.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" رییس هیات کاراته هرمزگان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته سوم وپایانی دور رفت رقابت های کاتا (اجرای فرم) لیگ مجازی کاراته قهرمانی کشور «جام مدافعان سلامت» در رده های سنی خردسالان، نونهالان و جوانان در بخش آقایان برگزار و نتایج آن از سوی فدراسیون اعلام شد.
 
 علی اصغر محمودی افزود: در پایان این رقابت‌ها و در رده سنی خردسالان در بخش کمربندهای قهوه‌ای و مشکی، تیم قهرمانان خلیج فارس هرمزگان پس از تیم های صنعت مس کرمان (الف) و آکادمی کاراته حسین‌زاده با کسب ۱۶ امتیاز تیمی و ۱۸۶/۵۴ امتیاز انفرادی در رتبه سوم جدول رده بندی قرار گرفت.
 
وی اضافه کرد: در هفته سوم این لیگ، کاراته کاران شرکت کننده در رده‌های سنی مختلف در بخش پسران، فیلم اجراهای فرم‌های خود را به فدراسیون کاراته ارسال کردند که در نهایت نتایج هفته سوم پس از ارزیابی این فیلم‌ها توسط زبده‌ترین داوران دارای درجه آسیایی و جهانی فدراسیون اعلام شد.
 
وی در پایان گفت : تیم کاراته قهرمانان خلیج فارس را ارشیا قاسمی، سدیف سرودی، محمد امین حیدری و محمد رفیع ناصری تشکیل می دهند و هدایت تیم را حسین تنی و امیر شاددل بر عهده دارند.
   1399/9/10 14:11

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار