محمودی: کاتاکارهای آذربایجان‌غربی ۲ مقام اولی مسابقات مجازی کشور را کسب کردند

محمودی: کاتاکارهای آذربایجان‌غربی ۲ مقام اولی مسابقات مجازی کشور را کسب کردند
دبیر هیات کاراته آذربایجان‌غربی گفت: نمایندگان این استان در هفته اول دور برگشت لیگ مجازی کاراته در بخش کاتای مردان کشور، چهار عنوان برتر بخش تیمی از جمله ۲ مقام اولی را در رده‌های سنی مختلف کسب کردند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" اسفندیار محمودی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم باشگاه حق نظری (الف) از این استان در گروه‌های نونهالان و خردسالان در گروه کمربندهای سفید، زرد و نارنجی و خردسالان در گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش با ۳۰ امتیاز تیمی، هفت صدرنشینی و ۲۶۱.۷ امتیاز انفرادی به مقام نخست دست یافت.
 
وی اظهار داشت: باشگاه حق نظری (ب) دیگر نماینده استان نیز با ۲۵ امتیاز تیمی، یک صدرنشینی و کسب ۲۵۶.۸ امتیاز انفرادی در رده دوم قرار گرفت.
 
دبیر هیأت کاراته آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در گروه کمربندهای آبی، سبز و بنفش رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان نیز باشگاه فرهنگی ورزشی حق نظری با ۲۹ امتیاز تیمی، هفت صدرنشینی و ۲۳۹.۰۶ امتیاز انفرادی به مقام نخست رسید.
 
محمودی ادامه داد: در گروه کمربندهای قهوه‌ای و مشکی رده نونهالان نیز باشگاه حق نظری با ۲۲ امتیاز تیمی، ۲ صدرنشینی و ۲۵۶.۳۶ امتیاز انفرادی بعد از تیم‌های صنعت مس کرمان (الف) و (ب) در رده سوم جای گرفت.
 
وی گفت: در نتایج انفرادی و در بخش نونهالان و نوجوانان امیر داداش‌زاده با امتیاز ۲۲.۴۲ و مبین اکبریان با امتیاز ۲۲.۲۸ مقام‌های اول و محمدرضا قلی‌پور با امتیاز ۲۱.۲۸ مقام دوم را کسب کرد.
 
محمودی افزود: در نتابج انفرادی بخش خردسالان و نونهالان، آرمین جوانی با امتیاز ۲۱.۶۸، سینا نوری با امتیاز ۲۲.۴۶ و امیررضا مسلمان با امتیاز ۲۳.۰۸ مقام‌های اول، امیرمحمد رحیم‌زاده با امتیاز ۲۱.۵۴، آیدین بهاری با امتیاز ۲۲.۰۸ و امیررضا احمدی با امتیاز ۲۱.۴۲ مقام سوم را کسب کردند.
 
نمایندگان آذربایجان‌غربی در ۳ هفته نخست نیز موفق به کسب مقام‌های برتر شده بودند.
   1399/9/23 20:24

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار