ذاکری: اولین مسابقات کاتای ساحلی در قشم برگزار می‌شود

ذاکری: اولین مسابقات کاتای ساحلی در قشم برگزار می‌شود
رئیس هیات کاراته قشم از برگزاری دوره مسابقات کاتای ساحلی به مناسبت گرامیداشت مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این جزیره خبر داد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری فارس از قشم، محمدامین ذاکری صبح امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری دوره مسابقات کاتای ساحلی به مناسبت گرامیداشت مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این جزیره خبر داد.
 
وی افزود: این مسابقات به مدت یک روز در ۱۸ دی ماه با حضور کاتا کاران شهرستان قشم برگزار خواهد شد.
 
رئیس هیات کاراته شهرستان قشم تصریح کرد: این هیات با همکاری معاونت تربیت بدنی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان اولین دوره مسابقات کاتای ساحلی پسران را به منظور حضور علاقه‌مندان در فضای ساحل زیتون قشم با یاد و نام شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌کند.
 
ذاکری با اشاره به موفقیت‌های کاراته کاهای قشم در مسابقات مجازی ملی و بین‌المللی بخش کاتا و تکنیک‌های کومیته، ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ورزشکاران کاراته قشم برنامه آموزشی و تمرینی خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه داده و توانسته‌اند آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات یکی از راه‌های تقویت روحیه و حس رقابت در بین ورزشکاران است که به همین منظور در دهه مبارک فجر نیز مسابقات دختران و پسران با توجه به وضعیت بهداشتی برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.
   1399/10/14 10:49

ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار