داوودی: آرامش خاصی در کاراته ایران حاکم شده است/ ملی‌پوشان کشورمان قطعا در المپیک خواهند ‌درخشید

داوودی: آرامش خاصی در کاراته ایران حاکم شده است/ ملی‌پوشان کشورمان قطعا در المپیک خواهند ‌درخشید
قهرمان سابق کاراته ایران گفت: با پتانسیل بالایی که در تیم ملی وجود دارد، ملی پوشان کشورمان توانایی کسب نتایج درخشان در المپیک توکیو را دارند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایلنا، «علیرضا داوودی» ضمن بیان این مطلب افزود: کاراته ایران همواره جزو پرافتخارترین رشته‌های ورزشی در میادین جهانی، قاره ای و بین المللی بوده است که مطمئنا در نخستین حضور خود در بازی‌های المپیک نیز نتایج خوبی کسب خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: کاراته ایران چه در بخش مردان و چه در قسمت بانوان، جزو قدرت های برتر دنیاست که با این پتانسیل و افتخارات، قطعا در المپیک توکیو نیز شاهد خلق نتایج درخشان از سوی ملی پوشان کشورمان خواهیم بود.
 
داوودی در مورد شرایط کلی کاراته ایران اظهار داشت: در دوره مدیریت «سیدحسن طباطبایی»، آرامش به جامعه کاراته کشور بازگشت که نتیجه این آرامش و همدلی، کسب دستاوردهای ارزشمند داخلی و بین المللی برای کاراته کشور بوده است.
 
قهرمان سابق کاراته ایران در پایان، در مورد شرایط جسمانی و آمادگی خود گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا، تمریناتم را بیشتر در منزل و به صورت اختصاصی انجام می دهم که در صورت آمادگی بالا، احتمالا به ‌دوران قهرمانی بازخواهم‌ گشت.
   1400/1/15 16:33

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار