دورخیز ورزشکاران رزمی اردبیلی برای فتح سکوهای جهانی

دورخیز ورزشکاران رزمی اردبیلی برای فتح سکوهای جهانی
رئیس هیئت کاراته شهرستان اردبیل با بیان اینکه اردبیل به عنوان قطب ورزشی در زمینه کاراته آزاد کشور شناخته می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم در مسابقات جهانی خوش بدرخشیم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" بهروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: یکی از عمده برنامه‌های هیئت کاراته اردبیل افزایش گستره جمعیتی ورزشکاران کاراته‌کار بوده و خوشبختانه روز به روز بر جمعیت این رشته ورزشی نیز افزوده می‌شود.
 
وی بیان کرد: با توجه به تعطیلی باشگاه‌های سطح شهرستان اردبیل به علت ویروس منحوس کرونا و تعطیلی مراکز ورزشی، تمرینات ورزشی خود را در محیط باز انجام داده و در بخش ویژه خبری نیز به صورت مستند از سیمای استان پخش شد.
 
قربانی، خاطر نشان کرد: در مسابقه کاتای مجازی سبک‌های آزاد کارگران، تعداد ۶۹ نفر از سراسر کشور در این مسابقات شرکت کردند که پس از داوری توسط کارشناسان بین المللی ۳ نفر به عنوان افراد منتخب معرفی شدند.
 
رئیس هیئت کاراته شهرستان اردبیل، به جهت شیوع ویروس کرونا و محدودیت در میزبانی و اجرای مسابقات ورزشی و صیانت از سلامت کارگران ورزشکار، رویکرد هیأت ورزش کارگری اجرای مسابقات به صورت مجازی است.
 
وی با اشاره به اسامی نفرات برتر مسابقات، تصریح کرد: ورزشکاران کارگر با اجرای حرکت کاتا و ارسال فیلم ۸۰ دقیقه‌ای از طرق فضای مجازی به دبیرخانه مسابقات مورد داوری قرار گرفتند و بنا بر رأی هیئت داوران، پیمان مهرآوران از استان آذربایجان شرقی، مهدی کاظمی از استان اردبیل و داود بهمدی از استان خراسان رضوی به ترتیب حائز مقام اول تا سوم در این دوره از مسابقات شدند.
   1400/2/20 11:40

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار