کاراته بافق، نیازمند توجه

کاراته بافق، نیازمند توجه
رئیس هیات کاراته بافق: کاراته کا‌های بافقی، برای رسیدن به قله‌های موفقیت باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری صداوسیما یزد، محسن محمدی در نشست مشترک با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و مدیر عامل باشگاه سنگ آهن پیگیر رفع مشکلات رشته ورزشی کاراته شد.
 
وی، با بیان اینکه کاراته کا‌های بافقی درخشش بسیار خوبی در استان یزد، کشور و حتی آسیا داشته اند، گفت: در حال حاضر باید این ورزشکاران برای رسیدن به قله‌های موفقیت مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.
 
محمدی همچنین با اشاره به حضور ورزشکاران در لیگ مجازی کشور، تصریح کرد:از هیات مدیره باشگاه سنگ آهن خواستار تامین سالن مناسب برای تمرین کاراته کا‌ها هستیم تا با ریشه کن شدن بیماری کرونا، تمرینات تیم مجدد از سر گرفته شود.
 
رئیس هیات کاراته شهرستان بافق با اشاره به روند رو به رشد ورزشکاران در رشته کاراته، بیان کرد: حضور مربیانی از فدراسیون در تمرینات با تایید هیات استان یزد و اداره کل راهگشای پیشرفت‌های بیش از پیش کاراته کا‌ها است.
 
در ادامه این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق ضمن تقدیر از تلاش‌های رئیس هیات کاراته بر حمایت باشگاه سنگ آهن از ورزش دوستان رشته کاراته تاکید کرد و خواستار رفع و پیگیری مشکلات آنان شد.
   1399/12/3 10:58

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار