۲ کاراته کای قزوینی به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند

۲ کاراته کای قزوینی به اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند
 دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت: مجید حسن نیای و علی اصغر آسیابری در اوزان منهای ۶۰ و ۷۵ کیلوگرم به مرحله سوم اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حمیدرضا داوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ملی پوشان کاراته ایران خود را برای حضور قدرتمندانه در مسابقات جهانی به میزبانی کشور امارات آماده می کنند.
 
وی با اشاره به برگزاری مسابقات درون اردویی و حضور کاراته های استان در آن، افزود: از بعداز ظهر امروز بازیکنان و عوامل برگزاری مسابقات قهرمانی کشور وارد اردوی آمادگی خود در تهران می شوند که این اردو با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی و انجام آزمایش پی سی آر آغاز می شود.
 
دبیر هیات کاراته استان قزوین اضافه کرد: از فردا /سه شنبه/ مسابقات وزن های ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم برگزار می شود که در وزن ۶۰ کیلوگرم از قزوین ایوب ایوب نژاد، محمدحسین قاسمی، علی حسین ایوب نژاد و علیرضا خسمه و در وزن ۶۷ کیلوگرم امیررضا میرزایی، امیرحسین زینلی و رضا صدیقی به میدان خواهند رفت.
 
وی ادامه داد: چهارشنبه نیز و در وزن ۷۵ کیلو امیرحسین بیگدلی و امیرحسین اسماعیلی، در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم محمدرضا کاظمی پور و رئوف دست افکن و در وزن مثبت ۸۴ کیلو دانیال دست افکن برروی تشک می روند.
 
داوری یادآور شد: نفراتی که در مسابقات درون اردویی توسط کادر فنی تیم ملی انتخاب می شوند به اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد تا خود را برای اعزام به مسابقات جهانی در امارات آماده کنند.
   1400/6/1 15:18

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار