افضلی: دختران کاراته‌کا استان سمنان به مسابقات جهانی ترکیه راه یافتند

افضلی: دختران کاراته‌کا استان سمنان به مسابقات جهانی ترکیه راه یافتند
رئیس هیات کاراته استان سمنان گفت: دختران کاراته‌کا نوجوان و جوان این استان به لیگ جهانی کاراته وان در استانبول ترکیه راه یافتند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" نرگس افضلی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: مسابقات لیگ جهانی از مهم ترین و حساس ترین مسابقات است و کاراته کاها در این مسابقات با کسب نتایج مناسب، رنکینگ خود را به صورت جهانی ثبت می کنند.
 
وی یادآور شد: هفت دختر نوجوان و جوان کاراته کا سمنانی به لیگ جهانی  کاراته وان نوجوانان و جوانان به میزبانی ترکیه راه یافتند، این مسابقات از مهم ترین مسابقات رشته کاراته است و ورزشکاران از سراسر جهان در آن حضور دارند.
 
وی افزود: اولین بار است که دختران نوجوان و جوان استان سمنان در لیگ جهانی کاراته حضور می یابند و با توجه به ظرفیت و توان بازیکنان، امید است که نتایج خوبی در این مسابقات کسب کنند.
 
افضلی ادامه داد: این مسابقات از روز  پنجشنبه هفته جاری آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
 
رئیس هیات کاراته استان سمنان با اشاره به اینکه در رده های سنی ۱۴ تا ۱۷ سال ۲۰ بازیکن در اردوی استان حضور دارند گفت: تیم استان سمنان از سال ۹۸ در مسابقات مختلف کشوری موفق به کسب  مقام های برتر شده است که  نشان از توانمندی کاراته‌کاها دارد.
 
حدود سه هزار کاراته کا خانم و آقا در رده های سنی مختلف در استان سمنان مشغول به فعالیت هستند.
   1400/6/24 11:32

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار