نفرات برتر مسابقات قهرمانی کاراته آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کاراته آذربایجان‌شرقی معرفی شدند
نفرات برتر مسابقات قهرمانی کاراته آذربایجان‌شرقی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و امید و سه بخش کاتا، کمیته و کاتای تیمی معرفی شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، در این مسابقات و در رده سنی نوجوانان عرفان احمدی در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم اول و رضا طالبی دوم شدند، یاسر اکرامی در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم اول و امین جمشیدی به مقام دوم رسیدند و علی جیگاری در وزن ۷۰ کیلوگرم،  بابک دیزجی مقام دوم در وزن منهای ۷۰ و نیما پاسبان در وزن ۷۰+ اول شدند.
 
در رده سنی نوجوانان و در کاتا انفرادی،  امیر رضا شفائی اول و مانی گلفرشی مقام دوم را بدست آوردند.  
 
در رده سنی جوانان و در بخش کومیته، در وزن منهای ۵۵ یاشار تیغ زن و علی رجب پور انور، در وزن منهای ۶۱ حمیدقربانی و امین حبیب اله زاده، در وزن منهای ۶۸ رضا صبحی لاله و شایان فولادپنجه و در وزن ۷۶+ بنیامین ابراهیم زاده و سجادساکت لاله اول و دوم شدند.  
 
در کاتای انفرادس این رده سنی، امیرضا کرمی اول، ابولفضل بهروز دوم و مهدی محمدپور سوم شدند.
 
در رده سنی امید و در بخش کومیته علی بخشی و مهدی بابایی در وزن منهای ۶۰، ماهان اسلامی و مهدی رحیم پور در وزن منهای ۶۷، حامد پیرمرد و محمدرضا زارع در وزن منهای ۷۵، علیسان درخشانفر و امیررضا زیرک در وزن منهای ۸۴ و احمدرضا آدیگوزلی و محمدشقاقی در وزن ۸۴+ اول و دوم شدند.
 
همچنین در رده سنی  امید و بخش کاتا انفرادی محمدصدرا شیدزی و مهدی شاهین عناوین اول و دوم را کسب کردند.  
 
بر این اساس و در بخش کاتای تیمی نیز امیرضا کرمی، مبین جباری و صدرا قدس جهت شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی انتخاب شدند و علی محمدی در رده سنی نوجوانان وزن ۶۳- و علی رشیدی، علی محمد نژاد در رده سنی جوانان وزن ۷۶- به مسابقات اعزام خواهند شد.  
   1400/7/10 13:20

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار