غیبت تامل برانگیر هروی و ارباب در جلسه ستاد فنی بازی‌های داخل سالن آسیا

غیبت تامل برانگیر هروی و ارباب در جلسه ستاد فنی بازی‌های داخل سالن آسیا
نشست هماهنگی ستاد فنی ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنر‌های رزمی در غیاب کادرفنی تیم‌های مردان و بانوان کاراته برگزار شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از خبرگزاری میزان؛ نشست هماهنگی ستاد فنی ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنر‌های رزمی با حضور کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، مهدی علینژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش، اصغر رحیمی، هادی ساعی، فرید فتاحیان، علی رغبتی و مسئولان فدراسیون‌های کاراته، تکواندو و کشتی بترتیب از ساعت ۱۴ الی ۱۶ بطور مجزا جهت بررسی وضعیت تیم‌های ملی اعزامی به این بازی‌ها در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد.
 
در این نشست مجید نیری، آرش فرهادیان، فریبرز عسگری و مهرو کمرانی از فدراسیون تکواندو حضور داشتند و از کشتی هم که مسئولان و کادرفنی تیم فرنگی در نروژ حضور دارند تنها ابراهیم مهربان حضور داشت.
 
نکته عجیب اینجاست از فدراسیون کاراته تنها سید حسن طباطبایی رئیس و محسن آشوری نائب رئیس فدراسیون حضور داشتند و خبری از شهرام هروی و ارباب سرمربیان تیم‌های مردان و بانوان کشورمان در این نشست فنی نبود!
با توجه به اینکه این این نشست با نام ستادفنی برگزار شد عدم حضور هروی و ارباب می‌تواند علامت سوال بزرگی برای دوست داران کاراته باشد.
 
اینکه چرا این دو مربی در این نشست غایب بودند تا این لحظه هیچ توجیهی از سوی مسئولان فدراسیون نداشته، اما قطعا هروی و ارباب شرایط کاراته کا‌ها و تیم خود را بهتر از هرکسی می‌دانند.
 
هرچند حضور آشوری که خود از زیروبم کاراته مطلع است در این جلسه ضروری بود، اما جای خالی هروی و ارباب که سکان هدایت تیم مردان و بانوان را بر عهده دارند نمی‌تواند توجیهی داشته باشد و امیدواریم کادرفنی حداقل از برگزاری چنین جلسه‌ای مطلع شده باشند!
   1400/7/18 11:34

اخبار برگزیده
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار