داوری: تیم شوتوکان قزوین در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشید

داوری: تیم شوتوکان قزوین در مسابقات قهرمانی کشور خوش درخشید
دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت:تیم شوتوکان استان در رقابت‌های قهرمانی کشور سبک اف. اس. کی ایران به میزبانی همدان قهرمان شد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" حمیدرضا داوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم های کاراته استان قزوین در این رقابت ها مدال های رنگارنگی کسب کردند و در قسمت تیمی نیز به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافتند.
 
وی اضافه کرد: در این رقابت ها ۵۷۰ شرکت کننده از استان های مختلف با قضاوت ۳۸ داور در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد همدان به رقابت با یکدیگر پرداختند.
 
این مسوول ورزشی با اشاره به درخشش نمایندگان استان در این رقابت ها، گفت: تیم منتخب بخش ضیاءآباد به سه طلا، ۲ نقره و ۱۱ برنز و تیم منتخب شهرستان قزوین به ۲ طلا، ۲ نقره  و هفت برنز در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان دست یافتند و جام قهرمانی کومیته تیمی به همراه یک نشان طلای رده پیشکسوتان نیز برای استان به دست آمد.
 
داوری همچنین گفت: این قهرمانی حاصل کار تلاش مربیان و کاراته کاهای استان است که به رغم شیوع کرونا و تعطیلی باشگاه‌های ورزشی، آمادگی خود را حفظ کردند و توانستند در این رقابت ها به عنوان ارزشمند قهرمانی دست یابند.
   1400/8/30 18:57

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار