شناخت نفرات برتر رقابت‌های انتخابی کاراته بانوان خوزستان

شناخت نفرات برتر رقابت‌های انتخابی کاراته بانوان خوزستان
نفرات برتر رقابت‌های انتخابی کاراته بانوان خوزستان در ۲ بخش کاتا و کومیته معرفی شدند.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان اهواز؛ مسابقات انتخابی کاراته بانوان خوزستان جهت شناخت نفرات برتر برای اعزام به رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی، روز گذشته یکم بهمن‌ماه در اهواز برگزار شد.
 
در بخش کاتا این مسابقات، زهرا رضایی و مبینا پوراسدالله به ترتیب اول و دوم شدند و نازنین نیاکان و مبینا سروستانی عنوان سوم مشترک را به دست آوردند.
 
در بخش کومیته و در وزن ۵۰- کیلوگرم ساناز احمدی و غزل طلاوری به ترتیب مقام‌های اول و دوم را به خود اختصاص دادند و نگار گراوند و لاریسا بویری عنوان سوم مشترک را کسب کردند، در وزن ۵۵- کیلوگرم زهرا کرم‌پوری اول شد، بهار حضرت‌بگی در رده دوم ایستاد و پریچهر جهانگیری و نازیلا رئوف مقام سوم مشترک را ب دست آوردند و در وزن ۶۱- کیلوگرم ساناز سبزعلی به قهرمانی رسید، مهشید حبیب‌پور دوم شد و شکیلا آردش رتبه سوم را به خود اختصاص داد.
 
همچنین در وزن ۶۸- کیلوگرم دنیا سلحشور اول شد، مهتاب سوری در جایگاه دوم قرار گرفت و فاطمه سعیدی مقدم رتبه سوم را کسب کرد و در وزن ۶۸+ کیلوگرم مینا للری سردارآبادی قهرمان شد، فرنوش مهدی‌پور در رده دوم ایستاد و فاطمه اسکندری و الهه تراکمه عنوان سوم مشترک را کسب کردند.
   1400/11/2 14:49

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار