وفایی: امسال برای کسب عناوین بین المللی تلاش می کنیم

وفایی: امسال برای کسب عناوین بین المللی تلاش می کنیم
رییس هیات کاراته استان همدان گفت: امسال به دنبال کسب عناوین جهانی و تصاحب جایگاه‌های بین المللی در مسابقات این رشته ورزشی هستیم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، سیدمهدی وفایی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سال گذشته توانستیم در میادین بین المللی به ویژه مسابقات آسیایی بر سکوهای قهرمانی قرار بگیریم و به طور قطع امسال این رویکرد با توان و قدرت بیشتری بکار دنبال می‌شود.
 
وی اضافه کرد: امسال تلاش ما حضور قدرتمند در رقابت‌های جهانی و آسیایی است و براین اساس با حمایت از قهرمانان استانی به دنبال تصاحب سهمیه‌های تیم ملی هستیم.
 
وفایی، سال گذشته را برای هیات کاراته استان همدان بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ۲ دوره اردوی رده‌های مختلف سنی آقایان و بانوان هرکدام در همدان برگزار شد که تاثیر بسزایی در ارتقای سطح علمی و عملی مربیان، داوران و ورزشکاران رشته کاراته استان داشت.
 
وی با اشاره به اینکه ۲ مربی مستعد این استان به‌عنوان مربیان تیم ملی در بخش بانوان و آقایان رقابت‌های آسیایی حضور داشتند، گفت: همچنین ۲ همدانی برای نخستین‌بار به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند و که یکی از آن‌ها موفق به حضور در مسابقات آسیایی و کسب مدال برنز آسیا شد.
 
وفایی افزود: در سال جدید نیز برگزاری مسابقات لیگ در بین شهرستان‌های استان در دستور کار است تا افراد توانمند برای حضور در مسابقات کشوری انتخاب شوند.
 
استان همدان دارای ۲ هزار کاراته کا است.
   1401/1/23 16:06

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار