رییس هیات کاراته همدان: با حمایت از قهرمانان دنبال سهمیه‌ تیم ملی هستیم

رییس هیات کاراته همدان: با حمایت از قهرمانان دنبال سهمیه‌ تیم ملی هستیم
رییس هیات کاراته همدان گفت: تلاش ما برای سال جاری حضور قدرتمند در رقابت‌های مهم بین المللی است و بر این اساس با حمایت از قهرمانان استانی به دنبال تصاحب سهمیه‌های تیم ملی هستیم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایرنا، «سیدمهدی وفایی» روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی مربیان و نمایندگان سبک‌های کاراته کنترلی و آزاد استان همدان اظهار داشت: همدان جایگاه خوبی به لحاظ برخورداری از مربیان با دانش و موفق دارد و با تلاش آن‌ها و برنامه ریزی هدفمند هیات کاراته استان توانسته‌ایم در میادین مختلف حضوری درخشان داشته باشیم.
 
وی موفقیت ورزشکاران این رشته ورزشی در میادین ملی و فراملی مرهون تلاش و پشتکار مربیان سازنده دانست و اضافه کرد: امسال به دنبال کسب عناوین جهانی و تصاحب جایگاه‌های بین المللی در مسابقات این رشته ورزشی هستیم.
 
وفایی بیان کرد: سال گذشته توانستیم در میادین بین المللی به ویژه مسابقات آسیایی بر سکوهای قهرمانی قرار بگیریم و به طور قطع امسال این رویکرد با توان و قدرت بیشتری دنبال می‌شود.
 
رییس هیات کاراته همدان، سال گذشته را برای هیات کاراته استان همدان بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: ۲ دوره اردوی رده‌های مختلف سنی آقایان و بانوان هر کدام در همدان برگزار شد که تاثیر بسزایی در ارتقای سطح علمی و عملی مربیان، داوران و ورزشکاران رشته کاراته استان داشت.
 
وفایی با اشاره به اینکه ۲ مربی مستعد این استان به‌ عنوان مربیان تیم ملی در بخش بانوان و آقایان رقابت‌های آسیایی حضور داشتند، گفت: همچنین ۲ همدانی برای نخستین‌بار به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند که یکی از آن‌ها موفق به حضور در مسابقات آسیایی و کسب مدال برنز آسیا شد.
 
وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲ مسابقه بزرگ کشوری در استان برگزار شده است، افزود: با توجه به زیرساخت‌های مناسب کاراته استان بسیاری از سبک‌ها به دنبال برگزاری مسابقات خود در همدان هستند.
 
رییس هیات کاراته همدان، ساماندهی سبک‌ها، حمایت از قهرمانان، سرمایه گذاری در رده‌های سنی پایه، اشاعه کاراته در روستاها و شهرستان‌ها، پیگیری امور قهرمانان و اخذ مجوز دوره‌های مربیگری را از مهمترین برنامه‌های امسال برشمرد.
 
در این جلسه مربیان و نمایندگان سبک‌های کاراته استان ضمن تشریح گزارش عملکرد ۶ ماهه نخست امسال، به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود پیرامون کاراته استان پرداخته و پیشنهادهایی در خصوص اجرای برنامه‌های آتی در ۴ ماهه دوم سال ارایه کردند.
   1401/6/10 14:14

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار