بردیده: قوانین سازمان لیگ در خصوص حضور ملی‌پوشان رقابت را یک طرفه کرده است

بردیده: قوانین سازمان لیگ در خصوص حضور ملی‌پوشان رقابت را یک طرفه کرده است
سرپرست تیم کاراته پاس فراجا گفت: با توجه به قوانین سازمان لیگ فدراسیون کاراته جهت استفاده ملی‌پوشان در ترکیب بازی‌ها شرایط رقابت کمی یک طرفه است.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" عقیل بردیده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص  هفته دوم سوپر لیگ کاراته اظهار داشت: همه  تیم‌ها بازی خوبی به نمایش گذاشتند‌.برخی تیم‌ها با توجه به شرایط مالی خوبی که دارند موفق به جذب ملی‌پوشان بیشتری شدند. از طرفی با توجه به قوانین سازمان لیگ فدراسیون کاراته  جهت استفاده ملی‌پوشان در ترکیب بازی‌ها شرایط رقابت کمی یک طرفه است.
 
سرپرست تیم کاراته فراجا در خصوص شکست این تیم در دیدار با بیمه تعاون گفت: بازیکنان پاس عملکرد خوبی نداشتند و با توجه به آسیب دیدگی یکی از بازیکنان کاتای تیمی و عدم تعویق مسابقات کاتای تیمی و بیماری تعدادی از بازیکنان ما بعد از مسابقات آسیایی، تمام شایستگی نفرات تیم پاس دیده نشد. ما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و از قبل خود را برنده یا بازنده نمی‌دانیم و به همین دلیل تلاش داریم، بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم، تا جای هیچ حرف و سخنی نباشد. در این دیدار هر دو تیم تلاش کردند، اما به اعتقاد من در برخی امتیازات، اشتباهات فردی بازیکنان روی بازی تاثیر گذاشت.
 
وی تصریح کرد:  پاس تیمی نظامی است که بیش از 70 درصد نفرات تیم کارکنان وظیفه و پایور هستند و با این وجود در جایگاه سوم جدول مسابقات قرار گرفته است. یکی از عمده اهداف هیئت کاراته فراجا قبل از قهرمانی، حمایت از استعدادهای ورزش کاراته، معرفی استعدادها و حفظ قهرمانان است. مطمئن باشید از تیم پاس در آینده نتایج بهتری خواهید دید.
   1401/10/19 15:57

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار