سوم بهمن ماه زمان برگزاری انتخابات کمیسیون های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون کاراته

سوم بهمن ماه زمان برگزاری انتخابات کمیسیون های ورزشکاران، مربیان و داوران فدراسیون کاراته
اسامي داوطلبين تاييد صلاحيت شده جهت حضور در كميسيون هاي ورزشكاران، مربيان و داوران اعلام شد و دوشنبه ۳ بهمن ماه انتخابات اين كميسيون برگزار ميگردد.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، پس از پایان مهلت ثبت نام کمیسیون های مربیان، داوان و ورزشکاران فدراسیون کاراته و بررسی شرایط صلاحیت های کاندیداها، اسامی داوطلبینی که جهت حضور در کمیسیون های مربوطه تایید صلاحیت شده اند اعلام شد.
 
زمان‌ برگزاری انتخابات کمیسیون‌ های مربیان، ورزشکاران و داوران فدراسیون کاراته، روز دوشنبه ۳ بهمن ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۶ در فدراسیون کاراته می باشد.
 
اسامی کاندید های کمیسیون ورزشکاران:
۱. صالح اباذری از استان مرکزی
۲. پوریا اقدسی از استان البرز
۳. علی اصغر آسیابری از استان قزوین
۴. نگین آلتونی از استان ایلام
۵. لیلا برجعلی از استان قزوین
۶. سارا بهمنیار از استان گیلان
۷. ذبیح اله پورشیب از استان ایلام
۸. الناز تقی پور از استان تهران
۹. شادی جعفری زاده از استان تهران
۱۰. ابراهیم حسن بیگی از استان البرز
۱۱. مهدی خدابخشی از استان کرمانشاه
۱۲. علی زند از استان مرکزی
۱۳. ابوالفضل شهرجردی از استان مرکزی
۱۴. مهدی شهگل از استان همدان
۱۵. فاطمه صادقی از استان تهران
۱۶. نجمه قاضی زاده از استان تهران
۱۷. مهران‌ قربانعلی از استان گلستان
۱۸. آتوسا گلشاد نژاد از استان کرمانشاه
۱۹. بهمن عسگری از استان قزوین
۲۰. علی مسکینی از استان کرمانشاه
۲۱. امیر مهدی زاده از استان قم
۲۲. سجاد گنج زاده از استان تهران
 
 
اسامی کاندید های کمیسیون مربیان:
۱. مهدی احمدی از استان البرز
۲. فرخناز ارباب از استان تهران
۳. مجید باغدارنیا از استان تهران
۴. فاطمه بغلانی پور از استان تهران
۵. ابوالقاسم پایدار از استان قم
۶. فائزه ترکمان از استان همدان
۷. رمضانعلی جبله از استان گلستان
۸. مرضیه جعفری از استان اصفهان
۹. مهدی جعفری از استان البرز
۱۰. فرناز رواخواه از استان اصفهان
۱۱. حسن روحانی از استان زنجان
۱۲. مسعود رهنما از استان گیلان
۱۳. پگاه زنگنه از استان کرمانشاه
۱۴. قاسم شهرجردی از استان مرکزی
۱۵. اله کرم‌ شهگل از استان همدان
۱۶. فاطمه قاسمی از استان گیلان
۱۷. سحر کرجی از استان یزد
۱۸. یوسف گرشاسبی از استان تهران
۱۹. سیده ستاره موسوی از استان تهران
۲۰. رضا میدانرو از استان آذربایجان غربی
۲۱. سید شهران هروی از استان تهران
۲۲. سعید انالی از استان اصفهان
۲۳. غلامعلی حیدری از استان مرکزی
۲۴. حسین شهرباف از استان تهران
۲۵. امین مزارعی از استان تهران
۲۶. هادی عرب از استان اصفهان
 
اسامی کاندید های کمیسیون داوران:
۱. جواد سلیمی از استان آذربایجان غربی
۲. المیرا گوزل زاده از استان آذربایجان غربی
۳. رضا خادمیان از استان تهران
۴. آرام‌ فدایی از استان خوزستان
۵. اکبر دهقان از استان اصفهان
۶. صفر رحیمی از استان تهران
۷. حمید نیکوهمت از استان مرکزی
۸. کامبیز کاکاوند از استان قزوین
۹. رضا توپی از استان تهران
۱۰. مونا نبیلی از استان تهران
۱۱. لیلا جعفری از استان زنجان
۱۲. حسن خرقانی از استان تهران
۱۳. یوسف گرشاسبی از استان تهران
۱۴. معصومه روستازاده از استان تهران
۱۵. جمشید زند از استان‌ مرکزی
۱۶. ربابه اسدی از استان اصفهان
۱۷. ابوالقاسم پایدار از استان قم
۱۸. اسماعیل جبله از استان گلستان
۱۹. مسعود رضا زاده از استان خراسان رضوی
۲۰. الهام خداپرست از استان اصفهان
۲۱. سعیده کشت پور از استان البرز
 
اطلاعات بیشتر جهت شرایط رای دهندگان در بخشنامه اعلامی موجود می باشد.
   1401/10/29 00:10

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار