گلایه شدید اعضای مجمع از لغو مجمع کاراته/ پولادگر: انتخابات دوشنبه برگزار می‌شود

گلایه شدید اعضای مجمع از لغو مجمع کاراته/ پولادگر: انتخابات دوشنبه برگزار می‌شود
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به انتقادهای اعضای مجمع بخاطر لغو انتخابات کاراته گفت: بعد از ظهر دوشنبه مجمع را تحت هر شرایطی برگزار می‌کنم.
 
به گزارش "پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از ایسنا، پس از لغو انتخابات کاراته بخاطر نرسیدن تائید صلاحیت‌ها، رییس هیات کاراته اراک به عنوان یکی از منتقدین لغو مجمع در صحبت های خود اظهار کرد: تا به حال انقدر بی برنامگی در برگزاری مجامع ندیده‌ایم. فرض کنید ۵ روز دیگر می‌خواهید برگزار کنید باز تاییدیه ندادند چکار کنیم؟ چه تضمینی هست این طرف سال دوستان پاسخ بدهند؟ یا اهمیتی برایشان ندارد یا سهل انگاری می کنند.
 
او ادامه داد: اگر ترک فعل کرده‌اند باید مرجعی رسیدگی کند. آیا تضمینی هست که ظرف ۳ روز، ۵ روز یا یک هفته پاسخ بدهند؟ چه زمانی اسامی کاندیداها را اعلام می‌کنید و چه تضمینی هست که مجمع تا یک هفته دیگر برگزار می شود؟
 
سید محمد پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش در این رابطه گفت: من را جایی دارید می‌کشانید که نمی خواهم. بعدازظهر دوشنبه ۲۲ اسفند مجمع را برگزار می‌کنیم. قطعا جوابیه می‌آید. اگر هم نیاید من برگزار می‌کنم. من همین الان هم منتظر یک تلفن هستم تا انتخابات برگزار شود.
 
مناف هاشمی دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز گفت: تلاش زیادی کردیم که انتخابات برگزار شود اما متاسفانه دوستان پاسخ ندادند. ای کاش انتخابات برگزار می شد چرا که هزینه‌های لغو مجمع زیاد خواهد بود. فرایندهای قانونی طی شده اما وزارت ورزش ملاحظاتی دارد که نمی شود اینجا بیان کرد.
 
به گزارش ایسنا، در ادامه، اعضای مجمع خواستار این شدند که فردا چهارشنبه حتی با وجود تعطیلی، انتخابات برگزار شود که پولادگر گفت دوشنبه ساعت ۳ بعد از ظهر انتخابات کاراته برگزار می شود.
   1401/12/16 12:37

اخبار برگزیده
ویژه‌ها
پیشنهاد سردبیر
خبرهای استانی و سبکی
آرشیو اخبار